⚽️ 3:1 - Cvitanović
⚽️ 4:1 - Cvitanović

NK CROATIA: Pintar, Maloseja (od 46. Habajec), Legin, Kćira, Stojanović, Bukal (od 72. Banovec), Hranjec, Cvitanović, Blagec, Šaško, Bedeković (od 81. Gotal).
Trener: Vlado Sever

Još jedna odlična predstava zahuktale NK Croatie koja je za sada u nizu od 6 neporaženih utakmica. Što se tiče same utakmice, po teškom terenu i maglovitom vremenu domaći igrači su brzo uspjeli povesti dva pogotka razlike što je olakšalo sami tijek utakmice. Nakon vodstva igra se odvijala po sredini terena sa rijetkim bljeskovima sa obje strane. Tako u prvom poluvremenu još bilježimo pogodak sa svake strane, te par poluprilika. Drugo poluvrijeme se nastavlja u istom tonu, te po sve težem terenu i sve težim nogama igra se rascjepkala te su domaći igrači sigurno zadržali vodstvo. U sam smiraj utakmice Cvitanović zaslužuje epitet igrača utakmice svojim drugim pogotkom.
NK Croatia polako ali sigurno nastavlja hod prema gornjem dijelu tablice, te uz preostale dvije zaostale utakmice može i dodatno napraviti iskorak.

Sažetak utakmice pogledajte ovdje.

Prva od zaostalih utakmica igra se već u srijedu 11.11.2020. u 14:30h protiv susjednog fenjeraša NK Zeline na njihovom terenu.