Zelina – Mladost 6:3 (2:2)

Ponedjeljak, 28. Rujan 2020.

U Finale Kupa Hrvatske 2020. za seniore odigranom 26. rujna u Sportskom parku Mladost sastali su se stari rivali Zelina i Mladost.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena 2:2 u kojem je Zelina dva puta lovila Mladost primivši prvi gol nakon izvođenja kratkog već na početku drugog poluvremena naši su hokejaši poveli sa 3:2. Slavlje je trajalo samo dvije minute. Nakon izjednačenja Zelina je zaigrala agresivnije i do kraja utakmice zabila još 3 gola.
Zelina – Mladost 6:3 (2:2).

Za Zelinu su igrali:Jakopović Zoran (G) Strelar Dominik Lykov Alexsandr, Kovalenko Bogdan, Kos Maksim, Bahlen Petar, Ilinović Filip, Nemčić Fran, Dananić Mladen (G), Dananić Nikola, Vuković Luka Ilinović Marko, Šoić Ivan, Hršak Petar (C), Hrupec Dominik, Šoić Marko, Martinjak David, trener Polak Neven.
Strijelci za Zelinu bili su: M. Ilinović, P. Hršak, A. Lykov i B. Kovalenko, a za Mladost V. Kalinchuk. A. Fujs i F. Taušan.

U Finale kupa za seniorke odgođenom za 10. listopada također će igrati HK Mladost i HK Zelina. [RB]